Kontakt

Hva kan vi hjelpe deg med?

Trenger du hjelp til et prosjekt eller ønsker du å snakke med en av oss?
  • birger@aamodt-bygg.no
  • 990 20 958
  • Østre Lohnelier 65, 4642 Søgne
  • Birger foto-1024x1024
    Birger Aamodt
    Byggmester / Daglig leder
    birger@aamodt-bygg.no
    990 20 958
  • Ole foto-1024x1024
    Ole Aamodt
    Leder Betongavd
    ole.aamodt@aamodt-bygg.no
    469 16 127
  • Jon-Kristoffer foto-1024x1024
    John Christoffer Aamodt
    Fags.ingeniør / Prosjektleder
    john.chr.aamodt@aamodt-bygg.no
    970 05 883
  • Bernt-Emil foto-1024x1024
    Bernt Emil Aamodt
    Leder Serviceavd
    bernt-emil@aamodt-bygg.no
    950 50 105
  • Aslak foto-1024x1024
    Aslak Vabo
    Siv. Ing. / Prosjektleder
    aslak@aamodt-bygg.no
    971 39 589
  • Reidar foto-1024x1024
    Reidar Salvessen
    Fags.ingeniør / Prosjektleder
    reidar.salvesen@aamodt-bygg.no
    977 46 537
  • Alexander foto-1024x1024
    Alexander Aamodt
    Byggmester / Eiendomsutvikler
    alexander@aamodthus.no
    415 60 682
  • Vidar foto-1024x1024
    Vidar Aamodt
    Byggmester / Daglig leder Aamodt Hus
    vidar@aamodthus.no
    918 19 400